DE LIVING - ERSAN MONDTAG

Tuesday 04.06.19
Parijs (La Villette La Grande Halle)

DE LIVING - ERSAN MONDTAG

Wednesday 05.06.19
Parijs (La Villette La Grande Halle)

DE MENSHEID - JOSSE DE PAUW

Wednesday 05.06.19
NTGent Schouwburg

ORESTES IN MOSUL - MILO RAU

Thursday 06.06.19
Wenen (Wiener Festwochen)

DE LIVING - ERSAN MONDTAG

Thursday 06.06.19
Parijs (La Villette La Grande Halle)

DE MENSHEID - JOSSE DE PAUW

Thursday 06.06.19
NTGent Schouwburg

ORESTES IN MOSUL - MILO RAU

Friday 07.06.19
Wenen (Wiener Festwochen)

ORESTES IN MOSUL - MILO RAU

Saturday 08.06.19
Wenen (Wiener Festwochen)

DE LIVING - ERSAN MONDTAG

Tuesday 11.06.19
Berlijn (HAU2)

DE LIVING - ERSAN MONDTAG

Wednesday 12.06.19
Berlijn (HAU2)

ORESTES IN MOSUL - MILO RAU

Wednesday 12.06.19
Douai/Arras (Tandem Douai Hippodrome Salle Malraux)

DE LIVING - ERSAN MONDTAG

Thursday 13.06.19
Berlijn (HAU2)

ORESTES IN MOSUL - MILO RAU

Thursday 13.06.19
Douai/Arras (Tandem Douai Hippodrome Salle Malraux)

ORESTES IN MOSUL - MILO RAU

Sunday 23.06.19
Warchau (Nowy Teatr Theatre Hall)

HOUR OF TRUTH - LUK PERCEVAL

Friday 28.06.19
Schouwburg (diverse locaties)

HOUR OF TRUTH - LUK PERCEVAL

Saturday 29.06.19
Schouwburg (diverse locaties)