HISTOIRE(S) DU THÉÂTRE II - FAUSTIN LINYEKULA

vrijdag 19.07.19
Avignon (Festival d'Avignon)

Choreograaf en regisseur Faustin Linyekula maakt een voorstelling waarin hij nadenkt over sleutelmomenten in de geschiedenis van het theater, over wat de jonge Congolese staat had kunnen worden.

WOESJ (3+) - 4HOOG

zaterdag 20.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

AARDAPPELSOEP (7+) - 4HOOG

zaterdag 20.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

WOESJ (3+) - 4HOOG

zaterdag 20.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

AARDAPPELSOEP (7+) - 4HOOG

zaterdag 20.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

HISTOIRE(S) DU THÉÂTRE II - FAUSTIN LINYEKULA

zaterdag 20.07.19
Avignon (Festival d'Avignon)

Choreograaf en regisseur Faustin Linyekula maakt een voorstelling waarin hij nadenkt over sleutelmomenten in de geschiedenis van het theater, over wat de jonge Congolese staat had kunnen worden.

AARDAPPELSOEP (7+) - 4HOOG

zondag 21.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

WOESJ (3+) - 4HOOG

zondag 21.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

WOESJ (3+) - 4HOOG

zondag 21.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

AARDAPPELSOEP (7+) - 4HOOG

zondag 21.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

STAPMAN (8+) - BLAUWHUIS

maandag 22.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

HISTOIRE(S) DU THÉÂTRE II - FAUSTIN LINYEKULA

maandag 22.07.19
Avignon (Festival d'Avignon)

Choreograaf en regisseur Faustin Linyekula maakt een voorstelling waarin hij nadenkt over sleutelmomenten in de geschiedenis van het theater, over wat de jonge Congolese staat had kunnen worden.

DE SOLDAAT (8+) - FROEFROE

dinsdag 23.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

DE SOLDAAT (8+) - FROEFROE

dinsdag 23.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

STAPMAN (8+) - BLAUWHUIS

dinsdag 23.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

HISTOIRE(S) DU THÉÂTRE II - FAUSTIN LINYEKULA

dinsdag 23.07.19
Avignon (Festival d'Avignon)

Choreograaf en regisseur Faustin Linyekula maakt een voorstelling waarin hij nadenkt over sleutelmomenten in de geschiedenis van het theater, over wat de jonge Congolese staat had kunnen worden.

DE KONING ZONDER SCHOENEN (3+) - 4HOOG

woensdag 24.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

DE SOLDAAT (8+) - FROEFROE

woensdag 24.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

DE SOLDAAT (8+) - FROEFROE

woensdag 24.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

DE KONING ZONDER SCHOENEN (3+) - 4HOOG

donderdag 25.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

LOS (6+) - UTIMA THULE

donderdag 25.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)

LOS (6+) - UTIMA THULE

vrijdag 26.07.19
NTGent Minnemeers (Zaal)