'No Yogurt for the Dead' verkozen tot een van de allerbeste voorstellingen van 2025!
NTGent sluit het jaar af met prachtig nieuws. De recensenten van De Standaard hebben de voorstelling 'No Yogurt for the Dead' van Tiago Rodrigues & NTGent verkozen tot de op één na beste voorstelling van 2025.
No Yogurt for the Dead - Histoire(s) du Théâtre VI ging in wereldpremière bij NTGent in het prille begin van dit jaar. Maar de voorstelling is de cultuurredactie van De Standaard duidelijk bijgebleven:
"Met het poëtische en ontroerende 'No yogurt for the dead' maakte regisseur Tiago Rodrigues zijn debuut bij NTGent. De Avignon-directeur brengt warmbloedig muziektheater vol prachtige zinnen en droomsequenties, over hoe hij de connectie terugvond met zijn vader op diens sterfbed."
In de lijst met allerbeste voorstellingen van dit jaar van De Standaard moet No Yogurt for the Dead enkel het geniale De Sitcom van collectief De Hoe laten voorgaan. Eerder werd het stuk van Rodrigues ook al geselecteerd voor Theater aan Zee en het Belgisch TheaterFestival. Welverdiende erkenningen voor cast en crew!
Misschien nog beter nieuws: wie deze parel nog niet zag, kan in juni 2026 terecht bij de KVS in Brussel of Toneelhuis in Antwerpen. Tickets & meer info vind je hier.



