Extra tickets voor nieuwe voorstelling 'Please, Open the Curtains'

Met vijf (bijna) uitverkochte data loopt de verkoop voor 'Please, Open the Curtains', de eerste nieuwe NTGent-creatie van het seizoen, bijzonder vlot. Er kwam daarom een extra speeldatum bij op 31 oktober. 

Please, Open the Curtains is een theatervoostelling van de jonge maker Ferenc Balcaen en NTGent waarin zes performers een ode brengen aan de melancholie. Soms weggezet als de zinloze hysterie, toont de voorstelling melancholie als een manier om naar de wereld te kijken die net méér hoop toelaat.

Balcaen en zijn team doen dat in volstrekt eigen stijl met een woordenloze voorstelling vol ijzersterke beelden en een belangrijke rol voor muziek, scenografie en beweging. Of zoals de regisseur het zelf zegt: "In tijden waarin we geobsedeerd zijn door snelheid, is schoonheid in combinatie met traagheid een vorm van verzet."

Veel tickets zijn al de deur uit, maar wie zich rept, kan er wel nog bijzijn tijdens de matinee (25 oktober ,15u) of op de nieuwe datum (31 oktober, 20u).

BI2 A0867
(c) Jakob Rosseel
BI2 A0867
(c) Jakob Rosseel

Verwante producties

  • Do 22.10.26 — Za 31.10.26

    Please, Open the Curtains

    Ferenc Balcaen & ntgent

    LNP

    Tickets & Info
  • Vr 09.10.26 22u00

    Zinc

    David Van Reybrouck / Dead Centre

    Various languages

    NL

    Tickets & Info
  • Vr 20.11.26 — Za 21.11.26

    Spaghetti Western

    Aurelie di Marino, Renée Goethijn & Pianofabriek

    NL EN Various languages

    NL

    Tickets & Info
Bekijk alle producties

Lees meer

Alle inzichten

Verwant nieuws

Adobe Stock 1734353014 1
Deelnemers gezocht voor beeldende atelierreeks rond melancholie en troost
Lees verder
Adobe Stock 1901454343
NTGent en CAMPO presenteren samen 'New Generation'
Lees verder
5 uitgesneden
Drie redenen om naar 'Trouble Score' te gaan kijken (25 & 26 september)
Lees verder
Bekijk al het nieuws