NTGent bevestigt samenwerking met Julian Hetzel, regisseur van "provocerend meesterwerk" geselecteerd voor Theatertreffen

NTGent kondigt met trots zijn toekomstige samenwerking aan met Julian Hetzel, de veelgeprezen Duitse kunstenaar en theaterregisseur.

Eerder dit jaar werd Three Times Left is a Right, het nieuwste stuk van Hetzel, geselecteerd voor het Berliner Theatertreffen als een van de tien meest opmerkelijke voorstellingen van het seizoen in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland. De deskundige jury noemde het “een provocerend meesterwerk”.

Hetzel's gloednieuwe voorstelling CRTL+C gaat in het voorjaar van 2027 in première en zal een duidelijk stempel drukken op het komende seizoen van NTGent. “We zijn trots dat we kunnen samenwerken met een internationaal gerenommeerd theater als NTGent”, zegt Hetzel. “De samenwerking markeert een spannend nieuw hoofdstuk voor Studio Julian Hetzel. Een partnerschap met een internationaal gevestigde instelling als NTGent stelt ons in staat om de schaal van het werk te vergroten en de artistieke, technische en internationale reikwijdte uit te breiden."

Julian Hetzel Frascati Producties Eva Roefs 8285
Julian Hetzel Frascati Producties Eva Roefs 8285

Verwante producties

  • Wo 18.03.26 Vr 20.03.26

    Lysistrata

    KASK, het Scheldeoffensief & ntgent

    NL

    Tickets & Info
  • Wo 18.03.26 Do 19.03.26

    This is not a dance

    Nastaran Razawi Khorasani & Theater Rotterdam

    Farsi

    NL EN

    Tickets & Info
  • Di 24.03.26 07u00

    Gundhi

    De Warme Winkel & Schauspielhaus Bochum

    NL

    Tickets & Info
Bekijk alle producties

Verwant nieuws

scènebeeld 'Inhale Delirium Exhale'_Miet Warlop_(c) Reinout Hiel
Miet Warlop speelt voorstelling in slow motion (en zoekt schilders)
Lees verder
No yogurt glas 10x15
'No Yogurt for the Dead' verkozen tot een van de allerbeste voorstellingen van 2025!
Lees verder
Alva Ishii bijdrage Yves 01 enhanced uitgesneden 1024
NTGent zoekt weduwes (60+) die hun huis willen openstellen voor een fotoproject
Lees verder
Bekijk al het nieuws