Technologische 'tour de force' | NTGent
IMGL0927 druk c Michiel Devijver

Technologische 'tour de force'

| 31 januari 2025
De creatie van 'Living Apartment Together', de nieuwe voorstelling van Yves Degryse, BERLIN & NTGent is in volle gang.

Living Apartment Together  gaat begin mei 2025 in première en combineert de ontroerende levensverhalen van de bewoners van een flatgebouw met een technologisch hoogstandje. De show is een levensgrote videoprojectie op een gevel in de schemering.

Hoe maak je een film die vijf verschillende appartementen en een trappenhuis tegelijk laat zien? Door de decors één voor één op te bouwen in een black box, week na week, elk op een andere hoogte om altijd het perfecte perspectief te garanderen. Een huzarenstukje dat het uiterste vraagt van onze decorbouwers, technici en cameramannen.

Geen kunst zonder passie!

Foto's door Michiel Devijver

Alles zit nog vol met toekomst Tot het aan de binnenkant blijft plakken Voorbij de ­waanzin wacht de zachtheid Met gesloten ogen kan je zien wie je wil Alleen de mens kan fantaseren